קטגוריית מוצרים
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

מכונת רוח מגדל הפיצוץ

המוצר מבוא: רוח מגדל הפיצוץ מכונה, המתייחס פיצוץ מכונת ירייה. זה פותר את העיצוב של פיצוץ קונבנציונאלי המכונה אינה סבירה, צריך להשתמש מדחס אוויר, נורה על ידי אופ

Features

הצגת מוצרים:

רוח מגדל הפיצוץ מכונה, המתייחס פיצוץ מכונת ירייה. זה פותר את העיצוב של מכונה פיצוץ קונבנציונאלי הוא לא הגיוני, צריך להשתמש מדחס אוויר, נורה על ידי פתוח, עני אבק הסרת האפקט, זיהום סביבתי חמור, צוות הפעלה קלה הסובלים אבקת הריאות, חול ואבק לא ניתן להפריד, יעילות הייצור הוא נמוך, צריכת אנרגיה גבוהה, מגוון של גליל, הקוטר של הצינור בקיר השינויים הוא צר , חספוס פני השטח פרבוליות וחלקות הוא נמוך. ההמצאה כוללת מנגנון האכילה, מנגנון זרוע הנדנדה, התקן ההפרדה חול ואבק, לחדר הבקרה ואת תחנת הידראולי, תחנת הידראולי וכן מנגנון זרוע הנדנדה, בוכנה הידראולית, בוכנה הידראולית מקושר עם האספן אבק, לחדר הבקרה בהתאמה., תחנת הידראולי, להניף זרוע, פיצוץ מנוע ולהאכיל חיבור מנוע. התכנון סביר, נסגר על ידי חול ואבק, האפקט להסרת אבק הוא טוב, הגנת הסביבה, אבק ההפרדה לאחר זריקת חול יכול להיות ממוחזרים, גבוהה ייצור יעילות, חיסכון באנרגיה, עלות הפעולה נמוכה; טבלה פרבוליות בצבעוניות, החלקות של פני השטח יכול לעמוד בדרישות של הדרישות הטכניות.

רוח מגדל הפיצוץ מכונת היצרנים, ייצור החברה שלי בתחום איכות הסביבה, חיסכון באנרגיה של הירייה פיצוץ ציוד, חול blasting ציוד, ציור ציוד, ציוד להסרת אבק, בסך הכל ארבע סדרות של יותר מ 20 סוגים של המוצרים ועל מגזרים שונים של מתכת אנטי קורוזיה-פני השטח, הדורש ציפוי פיתח סדרות של מוצרים!

יישום: הרוח כוח, כלי לחץ, מיכל אחסון נפט, כימיקלים, בניית ספינות, פלטפורמה offshore, צינור קורוזיה, בניית גשר, מכונות ייצור, מבנה פלדה, קריין ותעשיות אחרות.

יתרון המוצר:

1. (אוטומטי מלא אוטומטי ירה מיחזור)

2 אפס זיהום. (אבק שחזור אוטומטי וטיפול טיהור)

צריכת אנרגיה נמוכה 3. (רק יואן 0.05 למטר מרובע, החיסכון השנתי של מאות אלפי דולרים)

נייד נייד 4. (ניתן להעביר את אתר הבניה בכל עת)

ההשקעה 5 הוא קטן (קרנות השקעה הן 1/10 מסורתי או משהו כזה)

יעילות גבוהה 6 (540 כיכר מטר לשעה יכולים להיזרק, רמת Sa2.5)


Hot Tags: הרוח מגדל הפיצוץ מכונה, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, המוצרים החדשים ביותר, באיכות גבוהה,
מוצרים קשורים
E-mail to us
קטגוריית מוצרים
To learn more, please click into each category ...
פוסט ' ינגדאו KNNJOO מכונות בע מ