קטגוריית מוצרים
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

הנדנדה מכונה אוטומטית מיטה

נדנדת מיטה מכונה אוטומטית הוא המבוא של טכנולוגיה מתקדמת disamatic, מחקר ופיתוח של פיצוץ בשילוב עם החברה שלנו כמעט 20 שנות ניסיון בייצור ג מכונת הירייה

Features

נדנדת מיטה מכונה אוטומטית הוא המבוא של טכנולוגיה מתקדמת disamatic, מחקר ופיתוח של הירייה פיצוץ מכונת בשילוב עם החברה שלנו כמעט עשרים שנה של ניסיון בייצור ההשקה של פיצוץ חדש ניקוי ציוד. עבור מספר גדול של קטן יציקה, חישול, ריתוך הפיצוץ ניקוי ניתן לנקות. המשטח קעורה הקמור של כיסוי קלע > 95%, יכול לעמוד בדרישות של חומרים שונים פיצוץ תהליך. שני לחומר ליטוש דגמים ראש ניקיון 1500 ק"ג של העובּד, שלושה ליטוש דגמים הראש יכול להיות ניקיון 2500 ק ג חלקים; בקר לוגי מיתכנת בקרה אוטומטית, יכולים להבין פעולת הייצור רציפה. לעומת ייצור גדול, יציבה ירה הסורק מסורתי פלדה פיצוץ מכונת הטה, רולר פיצוץ, קצב תקלות נמוך; כדי לעדכן את המוצרים החדשים.

ציוד נושא התקן עבור פתח עליון של ריבוי זווית נדנדת מיטה, סביב ציר האורך שלו כפי 120 מעלות להתנדנד הלוך ושוב. צורת ריבוי זווית מבטיחה כי הליהוק של מחזור יציב. הסיכוי פיצוץ התקן הוא מסודרים בחלק העליון של הליהוק, כדי להבטיח כי הוצאה זרימה הפיצוץ יכול כל פעולה ישירה הושלך על הליהוק. כאשר ב פריקה, ריבוי זווית הופכת למיטה לפתיחה, הליהוק נקי שהמכולה לשוקת רוטטת, ואז חזרה באופן אוטומטי שהועברו הטעינה למקם לקבל את המטען. סדרת Shotblast מכונת ניקוי יש את היתרונות הבאים:

1 מבנה המיטה הנדנדה, להתגבר על הכרטיס תוף אופקי ופלדה ירה הסורק פיצוץ מכונת לשבור את הקישור.

2 הידראולי אוטומטי לפריקה וטעינה שינוע רטט יכול להתבצע בו זמנית, בטוחה ואמינה, גבוהה פרודוקטיביות.

3. ייחודי רב זווית למיטה עיצוב גוף, יכול להפוך לחומר על המיטה הנדנדה המשיך להתגלגל, על מגוון של המבנה המורכב של הליהוק מעורבים יכול לנקות את הפליטה.

5. המכונה יכולה פעולה לא רק לסירוגין, הוא חל נקי האצווה בינוניים וקטנים,; בשל המבנה הייחודי שלו, אותו ניתן לשלב בקלות לתוך קו הייצור רציפה.

פרמטרים טכניים

חדר בגודל (רוחב * גובה) מ מ 1000 x 300

מקסימום ניקוי אורך היצירה (מ מ) 1000-10000

מרבית מבני יסוד (רוחב x גובה) מ מ 800 x 250

אורך Rollgang (ז) 8

כוח (kw) 2.2

רולר מרווח (mm) 600

המספר של ירייה 4 (א) מכונה פיצוץ

הסכום הכולל של פיצוץ (kg/min) 4 x 180

הטורבינה הכוח הכללי (kw) 30

ההתעלות 45t/h

אבק הסרת מאוורר כוח (kw) 7.5

נפח האוויר (m3/h) 9900

מספר מסנן מחסנית (8)


Hot Tags: הנדנדה מיטה מכונה אוטומטית, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, המוצרים החדשים ביותר, באיכות גבוהה,
מוצרים קשורים
E-mail to us
קטגוריית מוצרים
To learn more, please click into each category ...
פוסט ' ינגדאו KNNJOO מכונות בע מ