קטגוריית מוצרים
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

מכונה פיצוץ צנרת פנימית

מכונה פיצוץ צינור פנימי הוא שילוב של פלדה לנקות קיר החיצון של ניקוי המכונה, על-ידי פיצוץ כדי לנקות את המשטח החיצוני של צינור פלדה, נורה על ידי לזרוק פנימה אל השטח נקי, כך

Features

מכונה פיצוץ צינור פנימי הוא שילוב של פלדה לנקות קיר החיצון של ניקוי המכונה, על-ידי פיצוץ כדי לנקות את המשטח החיצוני של צינור פלדה, נורה על ידי לזרוק פנימה אל השטח נקי, כך תחמוצת פני השטח הם לפטור את.

מכונת פיצוץ צינור פנימי עבור אצווה לפני ריתוך או ציור על פני השטח החיצוני של רציף פיצוץ טיפול, חלודה ביסודיות, קנה מידה, מציג אחרים, הוא מומחה בצבר ניקוי האזור. לאחר פיצוץ טיפול, אז לקבל קצת חספוס פני שטח חלקה, ציפוי אדהזיה עלייה, לשפר את טיב פני אפקט שימור. ביצועיו ניקוי מעולה כדי להתגבר על שיטות מהגידולים sandblasting ותקשור מברשות מתיישנות. בינתיים, פלדה ביצועים פיצוץ מתקרב עלויות הייצור הנמוכה, לשפר במידה רבה את הפרודוקטיביות.

מכונה פיצוץ צינור פנימי משתמש במסנן מחסנית, צנטריפוגה יכול להיות מחוספסים ליטוש הראש עם מבוקר, הכיוון של יציאת הקליע, כדורי הסתובבו. גודל הטבעת יכול להיות מותאם כדי להתאים בקטרים שונים, קל להחליפם. משטח אחר ניקיון ו pretreatment הוא שונה היא כי אין תהליך תגובה כימית של הפיצוץ תהליך ניקוי לא לזהם את הסביבה. ירו פלדה פיצוץ התקנה machine הוא פשוט, עלות נמוכה, קטנה שטח כבוש, אין בור או קווי פליטה אחרים. פלדה הצינור הפנימי קיר ירה פיצוץ מחשב הוא בשימוש נרחב gridding מתכת, צינור פלדה, נפט, תעשיית אנרגיה כימית, חשמלי. זה סוג של מכונות ניקוי יבש. בתהליך ויוצרים, עיבוד, שינוע ואחסון של היצירה עבודה, תמיד יהיה ציפוי תחמוצת, חלודה, סיגים, אבק, שמן ואחרים על פני השטח. פלדה צינור ירה פיצוץ המכונה משתמשת הפיצוץ במהירות גבוהה השביתה חותכים את השטח של היצירה עבודה בתקשורת יבשים ונוזלים שאינם ושל להבין מטרת הניקוי.

הפרמטרים פלדה הצינור הפנימי קיר ירה פיצוץ המכונה:

מומלץ את המכונה הנכונה בהתאם לחומר הדרישה שלך.


הדופן הפנימית של מכונת ירייה-פיצוץ
פרמטרדיה של גודל ניקוי (מ מ)ניקוי מהירות (מטר/דקה)מטרות
QGN10050-3001-4
QGN700325-7201-2
QGN1000720-10161-4
QGN15001016-15001-4Hot Tags: פיצוץ צינור פנימי מכונה, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, המוצרים החדשים ביותר, באיכות גבוהה,
מוצרים קשורים
E-mail to us
קטגוריית מוצרים
To learn more, please click into each category ...
פוסט ' ינגדאו KNNJOO מכונות בע מ